Single Blog Title

This is a single blog caption

6. ročník Memoriál Dr. Jana Vedrala FIS -poděkování

30S_1578 30S_0681

30S_0590

Ve dnech 3.-5.2.2017 po roční přípravě úspěšně proběhl 6.ročník mezinárodního závodu FIS Memoriálu Dr. Jana Vedrala .

Závodníci z jedenácti zemí  zahájili závody sjezdem s vlajkami jednotlivých států a po tři dny poměřovali své síly  ve slalomu, obřím slalomu a super-G.  I když počasí moc nepřálo,  byly závody provedeny na špičkové úrovni o čemž svědčí i nám zaslané hodnocení od technické delegátky  paní Jany Gantnerové, které přikládám.
Chcela by som sa podakovat organizatorom za vyborne preteky ,

za velmi narocnych poveternostnych podmienkok.

Predseda OV, riaditel pretekov, velitel technikov , hlavny rozhodca , casomiera – pracovali na profesionalnej urovni.

Taketo podujatia zvysuju kredit Masters podujati nie len v Cechach.

Zucastnení zahranicní pretekari, ale aj domaci, vyjadrili svoje podakovanie za organizaciu podujatia, ci uz po sportovej casti, ale aj po spolocenskej.

I já bych chtěl velmi poděkovat především řediteli Ski areálu Horní domky panu Michalu Kopeckém za výborně připravené tratě,  vedení TJ Spartak z.s., řediteli závodu Pavlu Setunskému, který tuto funkci bez váhání  převzal těsně před závodem za  pana Vocela, který onemocněl, všem rozhodčím, technické četě, která díky nepříznivému počasí měla s tratěmi velkou práci, výpočetní technice pod vedením pana Ulvera a pana Hanče, slečně Hančové a dále děkuji všem, kteří jakoukoliv pomocí přispěli ke zdárnému průběhu tohoto i pro veřejnost velmi zajímavého závodu.

V neposlední řadě děkuji za účast na předávání cen pro závodníky panu starostovi Města Rokytnice Ing. Petru Matyášovi, paní náměstkyni hejtmana Libereckého kraje Ing. Jitce Volfové, generálnímu řediteli SLČR Jakubovi Čeřovskému a  předsedovi TJ Spartak z.s. Martinovi Riedlovi.

Děkuji za všechny ty vztyčené palce od závodníků, kteří tak oceňovali dobrou organizaci, krásné ceny, občerstvení a atmosféru.

Radost z cen neměli jen závodníci. Ski klub Masters po závodě daroval zbylé poháry pro ZŠ Rokytnice nad Jizerou. Již nyní vím, že tyto ceny udělaly radost mnoha dětem na školních lyžařských závodech, které se uskutečnily začátkem března.

To je pro mne a členy Ski klubu Masters ta největší odměna.

S lyžařským pozdravem

Vladimír Málek

Předseda Ski klubu Masters